Czarny kartridż atramentowy HP nr.704, HP CN692AE oryginalny wkład drukujący HP 704 z atramentem Vivera. CN692AE pozwala na druk wysokiej jakości dokumentów z tekstem laserowej jakości.
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 6 miesięcy |
| Kolor | Czarny (black) |
|---|---|
| Wydajność (5% pokrycie) | 480 str. A4 |
| Kompatybilność | Advantage 2060 - K110a (CQ750A) |
| Kompatybilność | Advantage 2060 - K110a (CQ750A) |
| Kompatybilność | Advantage 2060 - K110a (CQ750A) |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Pojemność | 4 ml |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia |
54.34 zł z vat
44.18 zł Netto
| Kolor | Czarny (black) |
|---|---|
| Wydajność (5% pokrycie) | 480 str. A4 |
| Kompatybilność | Advantage 2060 - K110a (CQ750A) |
| Kompatybilność | Advantage 2060 - K110a (CQ750A) |
| Kompatybilność | Advantage 2060 - K110a (CQ750A) |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Pojemność | 4 ml |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia |
Informacje o producencie
| HP / Poly | |
|---|---|
| Dane producenta |
HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 https://hp.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Telefon: +48 22 50 20 670 https://hp.com |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |









