| Typ | Laptop |
|---|---|
| Model | HP EliteBook 855 G7 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Model karty graficznej | Radeon RX Vega 6 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 240 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Dźwięk | HD Audio |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy w serwisie Alsen |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ | Laptop |
|---|---|
| Model | HP EliteBook 855 G7 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Model karty graficznej | Radeon RX Vega 6 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 240 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Dźwięk | HD Audio |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy w serwisie Alsen |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia |
3,167.25 zł z vat
2,575.00 zł Netto
Informacje o producencie
| HP / Poly | |
|---|---|
| Dane producenta |
HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 https://hp.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Telefon: +48 22 50 20 670 https://hp.com |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |












