- Intel Core Ultra 7 265K, 20 cores (8P + 12E) / 20 threads, Max Turbo up to 5.5GHz, 30MB Intel Smart Cache
- 1x 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC
- 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal
- Integrated Intel Graphics + 1x NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 16GB GDDR7
- Windows 11 Pro, Polish / English
- 3-year Onsite Warranty
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 36 miesięcy |
| TCO Certified | Tak |
|---|---|
| Model | ThinkStation P2 Tower Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Taktowanie (Boost) | 5.5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 265K |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 2000 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 315.35 mm |
| Waga | 9.67 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Data Act | |
| Oznaczenia |
13,010.95 zł z vat
10,578.01 zł Netto
| TCO Certified | Tak |
|---|---|
| Model | ThinkStation P2 Tower Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Taktowanie (Boost) | 5.5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 265K |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 2000 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 315.35 mm |
| Waga | 9.67 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Data Act | |
| Oznaczenia |
Informacje o producencie
| Lenovo | |
|---|---|
| Dane producenta |
Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA Telefon: +1 (855) 253-6686 https://lenovo.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com https://lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
















