Zaprojektowany z myślą o mobilnych profesjonalistach i użytkownikach ThinkPad poszukujących wydajnego ładowania, zasilacz Lenovo 65W Standard USB-C AC Adapter Gen 2 na nowo definiuje mobilne ładowanie dzięki ulepszonej wydajności i niezawodnej jakości. Ten zasilacz jest kompatybilny z notebookami i tabletami ThinkPad wyposażonymi w port USB-C.
SKU: AZLNVNZ65W00027
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 12 miesięcy |
| Przeznaczenie | sieciowy |
|---|---|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu |
|
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 26.5 x 46 x 90 mm |
| Waga | 310 g |
| Oznaczenia |
ZOBACZ PEŁNY OPIS I SPECYFIKACJE
149.91 zł z vat
121.88 zł Netto
Dostępne: 9 szt.
| Przeznaczenie | sieciowy |
|---|---|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu |
|
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 26.5 x 46 x 90 mm |
| Waga | 310 g |
| Oznaczenia |
Informacje o producencie
| Lenovo | |
|---|---|
| Dane producenta |
Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA Telefon: +1 (855) 253-6686 https://lenovo.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com https://lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |










