| TCO Certified | Tak |
|---|---|
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-14700 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna | |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Srebrny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 92.5 mm |
| Szerokość | 339.5 mm |
| Głębokość | 291.4 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie | |
| Akcesoria w zestawie | |
| Pozostałe parametry | |
| Informacje o gwarancji | |
| Oznaczenia | |
| Data Act |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 36 miesięcy |
| TCO Certified | Tak |
|---|---|
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-14700 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna | |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Srebrny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 92.5 mm |
| Szerokość | 339.5 mm |
| Głębokość | 291.4 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie | |
| Akcesoria w zestawie | |
| Pozostałe parametry | |
| Informacje o gwarancji | |
| Oznaczenia | |
| Data Act |
4,848.97 zł z vat
3,942.25 zł Netto
Leasing i raty dla firm 24/7
Wybrany produkt
1 x
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G5 SFF 12XD001KPB i7-14700/16GB/512GB/INT/3YRS OS
3,942.25 zł (netto)
Razem (netto):
3,942.25 zł
Razem (netto):
3,942.25 zł
Przedstawione kalkulacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Ile rat wybierasz?
Jaką kwotę chcesz wpłacić na początek?
Jaką wysokość wykupu wybierasz?
Opłata początkowa:
0.00 zł (netto)
Wykup:
39.42 zł (netto)
Produkt finansowy:
Leasing
Leasing dla firm
Raty dla firm
Każda rata jest w całości kosztem podatkowym
Wprowadzisz w koszty firmy jak przy zakupach za gotówkę
Na środki trwałe wraz z akcesoriami
Na cały asortyment
Okres zależy od wybranej kategorii przedmiotu
Krótsze okresy, niedostępne w leasingu
Zostajesz właścicielem na koniec umowy (wykup)
Od razu jesteś właścicielem
Wysokość wykupu zależy od wybranej kategorii przedmiotu oraz okresu finansowania
Brak wykupu
Przedstawione kalkulacje nie stanowią
oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Jak skorzystać?
- Dodaj produkty do koszyka.
- Wybierz LeaseLink jako metodę płatności.
- Złóż zamówienie, a przejdziesz na stronę leaselink.pl.
- Podaj swoje podstawowe dane.
- Decyzję poznasz po 2 minutach i zdalnie podpiszesz prostą umowę.
Miesięcznie (netto):
133.85 zł
Informacje o producencie
| Lenovo | |
|---|---|
| Dane producenta |
Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA Telefon: +1 (855) 253-6686 https://lenovo.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com https://lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |























