Opracowany dla firm komputer HP ProDesk 600 SFF daje duże możliwości rozbudowy, oferując elastyczne opcje łączności, mocne zabezpieczenia i kompleksowe funkcje zarządzania w stylowej obudowie zaprojektowanej z myślą o nowoczesnym stanowisku pracy.

Lenovo Komputer M70q Tiny G5 12TD0017PB W11Pro i5-14400T/16GB/512GB/INT/3YRS OS
3,789.10 zł z Vat
3,080.57 zł Netto
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 12 miesięcy |
| Model | HP ProDesk SFF 600 G4 Desktop PC |
|---|---|
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Ósma |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-8500 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Porty USB | 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x Audio (Combo) |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 296 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry | Chipset: Intel Q370 (obsługuje zaawansowane funkcje biznesowe) Możliwości rozbudowy (wewnątrz obudowy): 2x slot M.2
Gniazda PCIe
Zatoki na dyski
Zasilacz: 180W, sprawność do 90% (Active PFC). |
| Oznaczenia |
2,712.15 zł z vat
2,205.00 zł Netto
| Model | HP ProDesk SFF 600 G4 Desktop PC |
|---|---|
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Ósma |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-8500 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Porty USB | 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x Audio (Combo) |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 296 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry | Chipset: Intel Q370 (obsługuje zaawansowane funkcje biznesowe) Możliwości rozbudowy (wewnątrz obudowy): 2x slot M.2
Gniazda PCIe
Zatoki na dyski
Zasilacz: 180W, sprawność do 90% (Active PFC). |
| Oznaczenia |
Informacje o producencie
| HP / Poly | |
|---|---|
| Dane producenta |
HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 https://hp.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Telefon: +48 22 50 20 670 https://hp.com |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |











