Model G6 to bezpośredni następca wersji G5, wprowadzający wsparcie dla procesorów 9. generacji oraz odświeżony zestaw portów.

Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50q Tiny G4 12LN002CPB W11Pro i5-13420H/16GB/1TB/INT/3YRS OS
3,816.57 zł z Vat
3,102.90 zł Netto
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 12 miesięcy |
| Model | HP ProDesk 400 G6 SFF |
|---|---|
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 9 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 |
| Płyta główna | Intel B360 (lub B365 w niektórych rewizjach) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Srebrny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| System operacyjny | Brak |
| Pozostałe parametry | Komputer poleasingowy klasa A |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Oznaczenia |
2,841.30 zł z vat
2,310.00 zł Netto
| Model | HP ProDesk 400 G6 SFF |
|---|---|
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 9 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 |
| Płyta główna | Intel B360 (lub B365 w niektórych rewizjach) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Srebrny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| System operacyjny | Brak |
| Pozostałe parametry | Komputer poleasingowy klasa A |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Oznaczenia |
Informacje o producencie
| HP / Poly | |
|---|---|
| Dane producenta |
HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 https://hp.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Telefon: +48 22 50 20 670 https://hp.com |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |











