Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank (20000 mAh) to przełomowe rozwiązanie dla pracowników zdalnych, którzy potrzebują dostępu do dużego zapasu energii dla swoich laptopów i urządzeń USB-C, aby osiągnąć szczytową produktywność. Dzięki ogromnej pojemności 20 000 mAh można szybko naładować wiele urządzeń, nawet podczas ładowania powerbanku.
SKU: AZLNVUAPTP00002
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
|---|---|
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 65 A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | |
| Wymiary | 23 x 72 x 170 mm |
| Waga | 390 g |
| Pasuje do | |
| Pozostałe parametry | |
| Oznaczenia |
ZOBACZ PEŁNY OPIS I SPECYFIKACJE
605.80 zł z vat
492.52 zł Netto
Brak produktu
| Typ baterii | Zewnętrzna |
|---|---|
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 65 A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | |
| Wymiary | 23 x 72 x 170 mm |
| Waga | 390 g |
| Pasuje do | |
| Pozostałe parametry | |
| Oznaczenia |
Informacje o producencie
| Lenovo | |
|---|---|
| Dane producenta |
Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA Telefon: +1 (855) 253-6686 https://lenovo.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com https://lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |


















