| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Model | 527 pf |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 138 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 355.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 543.1 mm |
| Szerokość | 611.7 mm |
| Głębokość | 74.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 229 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |
| Data Act |

HP Inc. Monitor P34hc G4 WQHD USB-C Curved 21Y56AA
1,932.99 zł z Vat
1,571.54 zł Netto
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
|---|---|
| Długość gwarancji | 36 miesięcy |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Model | 527 pf |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 138 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 355.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 543.1 mm |
| Szerokość | 611.7 mm |
| Głębokość | 74.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 229 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |
| Data Act |
928.06 zł z vat
754.52 zł Netto
Leasing i raty dla firm 24/7
Wybrany produkt
1 x
Monitor 27 cali S5 Pro 527pf FHD B28F5UT#ABB
754.52 zł (netto)
Razem (netto):
754.52 zł
Razem (netto):
754.52 zł
Przedstawione kalkulacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Ile rat wybierasz?
Jaką kwotę chcesz wpłacić na początek?
Jaką wysokość wykupu wybierasz?
Opłata początkowa:
92.81 zł (brutto)
Wykup:
0.00 zł (brutto)
Produkt finansowy:
Raty dla firm
Leasing dla firm
Raty dla firm
Każda rata jest w całości kosztem podatkowym
Wprowadzisz w koszty firmy jak przy zakupach za gotówkę
Na środki trwałe wraz z akcesoriami
Na cały asortyment
Okres zależy od wybranej kategorii przedmiotu
Krótsze okresy, niedostępne w leasingu
Zostajesz właścicielem na koniec umowy (wykup)
Od razu jesteś właścicielem
Wysokość wykupu zależy od wybranej kategorii przedmiotu oraz okresu finansowania
Brak wykupu
Przedstawione kalkulacje nie stanowią
oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Jak skorzystać?
- Dodaj produkty do koszyka.
- Wybierz LeaseLink jako metodę płatności.
- Złóż zamówienie, a przejdziesz na stronę leaselink.pl.
- Podaj swoje podstawowe dane.
- Decyzję poznasz po 2 minutach i zdalnie podpiszesz prostą umowę.
Miesięcznie (brutto):
31.85 zł
Informacje o producencie
| HP / Poly | |
|---|---|
| Dane producenta |
HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 https://hp.com |
| Podmiot odpowiedzialny |
HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Telefon: +48 22 50 20 670 https://hp.com |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |












